Vedecké články

Spoľahnite sa na nás v akomkoľvek vedeckom, akademickom, humanitnom či technickom odbore! Ak potrebujete pripraviť vedecký materiál, radi vám s tým pomôžeme. Napíšeme pre vás unikátne materiály a podklady pre vaše odborné a vedecké články, články pre účely vedeckých konferencií a tiež materiál pre príspevky do odborných monografií a vedeckých časopisov.

Pracujeme s množstvom externých autorov, ktorí pripravujú materiály na základe zmluvy o dielo. Vďaka takejto spolupráci je zaručená 100 % anonymita a vysoká odborná i technická úroveň textov. Materiály pre vás napíšeme v dopredu dohodnutom termíne tak, aby ste stihli každý deadline a vaša práca mohla byť bez problémov uverejnená.

Pisanie vedeckych clankov do monografii a odbornych casopisov

Máte záujem o napísanie vedeckého článku?
Vyplňte nezáväznú objednávku.

Ako postupovať

Uveďte služby ktoré od nás požadujete, typ textu, rozsah strán, názov témy, svoje požiadavky (osnova práce) a termín dodania.

Uveďte názov školy a odbor, ktorý študujete.

Objednávku Vám potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu.

Dohodneme sa na cene, podľa Vašich požiadaviek.

Do 48 hodín Vám pošleme návrh zmluvy, ktorý nám oskenový a podpísaný pošlete späť.

O postupnom spracovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať. Nevyhnutná je aj priebežná konzultácia s Vami, preto Vás prosíme aby ste boli neustále k dispozícii na telefóne, alebo na e-mailovej adrese.

Na cene sa dohodneme ešte pred uzavretím zmluvy.