Rešerš z cudzojazyčnej literatúry

Vypracujeme pre vás komplexný prehľad údajov na zadanú tému v dostupných literárnych zdrojoch. Rešerše vytvárame vďaka systematickému prístupu a zodpovednej práci s materiálmi. Spoluprácou s externými autormi, ktorí tvoria podklady na základe zmluvy o dielo, dokážeme obsiahnuť naozaj pestrú škálu tém a odborných zadaní, či už pôjde o humanitné zameranie alebo o odbor exaktnejšieho či technického charakteru.

U nás nejestvujú jazykové bariéry. Vaše rešerše vypracujeme aj z dostupných bibliografických či plne textových databáz  v akomkoľvek cudzom jazyku. Využite naše služby a všetky dostupné údaje o publikovaných informáciách k danej téme budete mať k dispozícii v dohodnutom termíne.

Vypracovanie resersi z cudzojazycnej literatury

Máte záujem o vypracovanie rešeršu?
Vyplňte nezáväznú objednávku.

Ako postupovať

Uveďte služby ktoré od nás požadujete, typ textu, rozsah strán, názov témy, svoje požiadavky (osnova práce) a termín dodania.

Uveďte názov školy a odbor, ktorý študujete.

Objednávku Vám potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu.

Dohodneme sa na cene, podľa Vašich požiadaviek.

Do 48 hodín Vám pošleme návrh zmluvy, ktorý nám oskenový a podpísaný pošlete späť.

O postupnom spracovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať. Nevyhnutná je aj priebežná konzultácia s Vami, preto Vás prosíme aby ste boli neustále k dispozícii na telefóne, alebo na e-mailovej adrese.

Na cene sa dohodneme ešte pred uzavretím zmluvy.