Knižné publikácie

Potrebujete vytvoriť skriptá, albumy, konferenčné materiály? Spracujeme pre vás akékoľvek knižné publikácie podľa vášho želania. Podklady napíšeme a pripravíme presne podľa zadania, materiál vyhotovíme aj po grafickej stránke. Zabezpečíme rovnako i tlač a väzbu knižných publikácii. Či už sa potrebujete pripraviť na konferenciu, prednáškovú činnosť alebo chcete ponúknuť svojim poslucháčom kvalitné študijné materiály, všetko pre vás pripravíme k maximálnej spokojnosti.

Vďaka spolupráci s externými autormi dokážeme pokryť širokú škálu vedných odborov od humanitných a a pedagogických až po prírodovedné či technické. Môžete sa tak spoľahnúť na vysokú technickú i odbornú úroveň textov. Vaša publikácia bude, samozrejme, dostupná aj v digitálnej podobe.

Spracovanie podkladov kniznychch vedeckych publikacii

Máte záujem o spracovanie knižnej publikácie?
Vyplňte nezáväznú objednávku.

Ako postupovať

Uveďte služby ktoré od nás požadujete, typ textu, rozsah strán, názov témy, svoje požiadavky (osnova práce) a termín dodania.

Uveďte názov školy a odbor, ktorý študujete.

Objednávku Vám potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu.

Dohodneme sa na cene, podľa Vašich požiadaviek.

Do 48 hodím Vám pošleme návrh zmluvy, ktorý nám oskenový a podpísaný pošlete späť.

O postupnom spracovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať. Nevyhnutná je aj priebežná konzultácia s Vami, preto Vás prosíme aby ste boli neustále k dispozícii na telefóne, alebo na e-mailovej adrese.

Na cene sa dohodneme ešte pred uzavretím zmluvy.