Vypracovanie podkladov bakalárskej práce

Bakalárky sú záverečné odborné práce, ktoré sa píšu v poslednom ročníku prvého stupňa vysokoškolského štúdia. Spravidla majú rozsah 30 – 40 strán a zahŕňajú teoretickú a praktickú časť.

V rámci našich služieb vám ponúkame vypracovanie prvotriednych podkladov pre vašu bakalárku z akéhokoľvek odborného odvetvia. Široký tím autorov, ktorí sú expertmi vo svojich oblastiach, vám zaručí vysokú odbornú i formálnu úroveň vašej záverečnej práce. Profesionálne jazykové, štylistické i gramatické prevedenie je samozrejmosťou.

Pri nami dodaných podkladoch garantujeme anonymitu medzi zadávateľom a autorom na základe dohodnutej zmluvy o diele. Dodatočné zapracovávanie pripomienok a poznámok vykonáme bez navyšovania finálnej sumy.

Ako prídavnú službu k vypracovaniu práce teraz ponúkame aj prípravu na jej obhajobu – prejdeme si s vami podklady, zoznámime vás s východiskami a výslednou podobou práce tak, aby ste boli schopní reagovať na otázky a argumenty vášho oponenta pri obhajobe. Súčasťou služby je aj vyhotovenie multimediálnej prezentácie, taktiež aj finálna tlač a odovzdanie práce v špirálovej alebo pevnej väzbe.

Vypracovanie podkladov k bakalarskym pracam za prijatelnu cenu

Máte záujem o vypracovanie podkladov pre bakalársku prácu?
Vyplňte nezáväznú objednávku.

Ako postupovať

Uveďte služby ktoré od nás požadujete, typ textu, rozsah strán, názov témy, svoje požiadavky (osnova práce) a termín dodania.

Uveďte názov školy a odbor, ktorý študujete.

Objednávku Vám potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu.

Dohodneme sa na cene, podľa Vašich požiadaviek.

Do 48 hodín Vám pošleme návrh zmluvy, ktorý nám oskenový a podpísaný pošlete späť.

O postupnom spracovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať. Nevyhnutná je aj priebežná konzultácia s Vami, preto Vás prosíme aby ste boli neustále k dispozícii na telefóne, alebo na e-mailovej adrese.

Na cene sa dohodneme ešte pred uzavretím zmluvy.