Odborné, marketingové a PR články

Ponúkame vám prvotriedny autorský servis pre vaše odborné, marketingové a PR články. Pripravíme vám podklady pre príspevky do odborných monografií a vedeckých časopisov, články pre účely vedeckých konferencií, rovnako aj texty pre vaše odborné štúdie, referáty, prednášky či príspevky do zborníkov.

Spolupracujeme s mnohými externými autormi, vďaka čomu dokážeme zabezpečiť vysokú odbornú úroveň vznikajúcich článkov. Dokážeme vďaka tomu pokryť prakticky všetky vedné odbory – od humanitných až po prírodovedecké a technické.

Okrem vedeckých a odborných článkov pre vás pripravíme aj marketingové články a PR články. Vďaka týmto materiálom môžete posunúť marketingovú komunikáciu svojej firmy či podnikania na novú úroveň. V súlade s aktuálnymi marketingovými trendmi urobíme maximum pre to, aby vaše marketingové články zaujali a získali čo najviac zákazníkov a klientov.

Pisanie PR clankov ako sucast marketingovej komunikacie

Máte záujem o vytvorenie článku?
Vyplňte nezáväznú objednávku.

Ako postupovať

Uveďte služby ktoré od nás požadujete, typ textu, rozsah strán, názov témy, svoje požiadavky (osnova práce) a termín dodania.

Uveďte názov školy a odbor, ktorý študujete.

Objednávku Vám potvrdíme na Vašu e-mailovú adresu.

Dohodneme sa na cene, podľa Vašich požiadaviek.

Do 48 hodím Vám pošleme návrh zmluvy, ktorý nám oskenový a podpísaný pošlete späť.

O postupnom spracovaní Vašej objednávky Vás budeme informovať. Nevyhnutná je aj priebežná konzultácia s Vami, preto Vás prosíme aby ste boli neustále k dispozícii na telefóne, alebo na e-mailovej adrese.

Na cene sa dohodneme ešte pred uzavretím zmluvy.