S čím všetkým vám pomôže tím My to napíšeme?

Štúdium popri práci, rodičovskej dovolenke či brigádovanie po 5-hodinovom vyučovaní dá poriadne zabrať. Vysokoškolské štúdium rozhodne nie je prechádzka ružovou záhradou, no v posledných ročníkoch je to ešte náročnejšie – prichádza písanie prác. Keby tak bolo možné kúpiť si čas, že? S našou pomocou to nebude potrebné. 

Bakalárske práce, diplomové práce, seminárky, eseje… všetko toto je bremenom zaneprázdnených. Mnohí sa vydajú na VŠ s tým, ňou preplávajú ľavou zadnou, no časom narazia na realitu a povinnosti. Keď ste už na tento vlak naskočili, bola by škoda vystúpiť v polovici cesty. Ak nemáte čas, existuje niekto, kto ho má požehnane. Tím My to napíšeme! 

Náš tím vie presne, ako písať bakalársku prácu, diplomovú prácu…

A taktiež máme bohaté skúsenosti s prípravou podkladov k rigoróznym, dizertačným a habilitačným prácam. V malíčku máme nielen odpísané tisícky odborných strán, ale taktiež široký záber vedomostí. Na dennej báze spracovávame podklady pre študentov prírodovedného, humanitného, pedagogického odboru, no máme tiež autorov technického zamerania. 

Zdolajte vysokú školu s menšími ťažkosťami a prenechajte vypracovanie podkladov na nás. Navyše vám okrem pomoci s podkladmi ponúkame aj osobnú prípravu na obhajobu záverečnej práce. Tak, aby vás pred komisiou neprekvapila žiadna “podpásová” otázka. 

Písanie diplomových prác nesie so sebou riziko množstva chýb: s nami však nie

Pri písaní dlhých textov a prác je bežné, že občas ujde nejaké to i/y, dĺžeň, čiarka, skloňovanie alebo sa objaví preklep. Hoci si ten text po sebe niekoľkokrát prečítate, zaúraduje autorská slepota a chyby si nevšimnete. Práve na to sú tu naši profesionálni korektori. Okrem úpravy gramatiky a štylistiky si posvietime aj na formálnu úpravu textu a doladíme všetky detaily. 

Od čoho ďalšieho vás vieme odbremeniť?

Nielen k vysokoškolským prácam je veľakrát potrebné pripraviť aj prezentáciu, graf, analýzu, štatistiku či kvalitný prieskum. Tieto aktivity sú však časovo náročné. Nemusíte byť v časovej tiesni a stresovať, stačí sa nám ozvať s tým, čo potrebujete a radi sa na to pozrieme. 

Našou dennou šálkou kávy je tiež písanie PR článkov, odborných textov, rešeršov z cudzojazyčnej literatúry, knižných publikácií a vedeckých článkov. 

Chcete vedieť viac? 

Prezrite si ponuku našich služieb

Alebo už viete, čo potrebujete a máte záujem o naše služby? Odošlite nám nezáväznú objednávku a v krátkom čase vám pošleme cenovú ponuku i návrh zmluvy. Poďte do toho s nami a ušetrite si veľa starostí.