Ako postupujeme pri vypracovaní podkladov k bakalárskej práci?

Aj my sme boli študenti. A že to bolo náročné. Vysokoškoláci čelia obrovskému tlaku, nehovoriac o tých, ktorí sa dali na vysokoškolské štúdium popri práci na trvalý pomer. A čo také mamičky? Žonglovanie s viacerými povinnosťami je možné ako-tak zvládať. Zrazu však príde bakalárska práca a svet je hore nohami. Je to váš prípad? Vieme vás odbremeniť. 

Aby sme odľahčili vyťažených a rozlietaných študentov s haldou povinností, ponúkame komplexné služby akademickej asistencie pri písaní bakalárskych prác. Svoj vysnívaný titul môžete získať bez zbytočného stresu. Už viac nemusíte písať do Google Ako napísať bakalársku prácu”, našimi rukami prešlo niekoľko stoviek tém, ktoré sme našim klientom pomohli spracovať. 

Študenti, vypracovanie podkladov nechajte na nás

Už len hľadanie dôveryhodných zdrojov zaberie niekoľko hodín strávených v školskej knižnici. Ešte väčší boj začína, ak ich tam nenájdete a literatúru hľadáte na e-bazároch, vo facebookových skupinách, v archívoch starej mamy – jednoducho, topiaci sa slamky chytá.

Keďže vo vodách záverečných prác plávame už niekoľko rokov a každý autor má rozsiahle skúsenosti a odborné znalosti z príslušných oblastí, hľadanie zdrojov je pre nás malina. 

Či študujete humanitný, technický alebo medicínsky odbor, vypracujeme vám prvotriedne podklady k bakalárskej práci. Písanie bakalárskych prác je časovo náročné – 30 až 40 strán s teoretickou i praktickou časťou vám ukrojí nemálo času. Mnohí študenti to už po niekoľkých stranách vzdávajú, nieto sa dopracovať k záveru práce, pretože nestačí len okopírovať zdroje, ale vniesť do bakalárskej práce aj vlastnú pridanú hodnotu. 

Náš tím expertov vám zaruči vysokú odbornosť i formálnu úroveň záverečnej práce. Originalita je samozrejmosť, zachovávame prísnu politiku proti plagiátorstvu, pričom ponúkame riešenia šité na mieru, ktoré spĺňajú jedinečné potreby každého študenta.

Okrem vypracovania špičkového obsahu ručíme za perfektnú gramatiku, štylistiku a všeobecnú jazykovú úroveň.

Pre študentov je – okrem samotnej bakalárky – druhým najväčším kameňom úrazu formálna úprava. Nastaviť číslovanie, obsah, správne citovať a odkazovať na všetky zdroje a použitú literatúru je pre tých, ktorí sa s Wordom nepriatelia, beh na dlhé trate. 

Bonusová služba k podkladom: Okrem vypracovania práce vás pripravíme aj na samotnú obhajobu, aby ste členom komisie dokázali odpovedať na všetky otázky a argumenty. V službe je zahrnuté aj vyhotovenie multimediálnej prezentácie, finálna tlač a odovzdanie práce vo vami vybranej väzbe (pevná/špirálová)

Čo treba urobiť, ak máte záujem o podklady k bakalárskej práci?

Poprosíme, aby ste vyplnili nezáväznú objednávku. Celý postup a objednávkový formulár  so všetkými potrebnými informáciami nájdete na tomto linku. Ak máte otázky, budeme radi, ak nás kontaktujete na mail info@mytonapiseme.sk alebo nám zavoláte na číslo 

+421 903 639 368. Tešíme sa na spoluprácu!